MB9220M24B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MB9220M24B-FSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MB9220M24B-FSR |
|---|---|
| Výrobce | Mechatronics |
| Popis | FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MB9220M24B-FSR | Výrobce | Mechatronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 19.50mm |
| Hmotnost | 0.157 lb (71.21g) | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 24VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.100 in H2O (24.9 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 92mm L x 92mm H |
| Série | MB9220 | RPM | 2500 RPM |
| Ostatní jména | 1570-1694 | Provozní teplota | - |
| Hluk | 28.0 dB(A) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Životnost @ Temp. | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.160A | Typ ložiska | Ball |