MR9238M12B2-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MR9238M12B2-FSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MR9238M12B2-FSR |
|---|---|
| Výrobce | Mechatronics |
| Popis | FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MR9238M12B2-FSR | Výrobce | Mechatronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 38.00mm |
| Hmotnost | 0.437 lb (198.00g) | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 3 Wire Leads |
| statický tlak | 0.880 in H2O (219.2 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 92mm L x 92mm H |
| Série | MR9238 | RPM | 6000 RPM |
| Provozní teplota | - | Hluk | 55.4 dB(A) |
| Materiál - Frame | Plastic | Materiál - Čepel | Plastic |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Životnost @ Temp. | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Auto Restart, Locked Rotor Sensor | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.16A | Typ ložiska | Ball |