MS2507L12D-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS2507L12D-RSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS2507L12D-RSR |
|---|---|
| Výrobce | Mechatronics |
| Popis | FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MS2507L12D-RSR | Výrobce | Mechatronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 7.40mm |
| Hmotnost | 0.011 lb (4.99g) | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | - |
| statický tlak | 0.090 in H2O (22.4 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 25mm L x 25mm H |
| Série | MS2507 | RPM | 7000 RPM |
| Ostatní jména | 1570-1392 | Provozní teplota | - |
| Hluk | 20.0 dB(A) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Materiál - Frame | Plastic | Materiál - Čepel | Plastic |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Životnost @ Temp. | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.050A | Typ ložiska | Sleeve |