UF92AM23-BTHR-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UF92AM23-BTHR-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UF92AM23-BTHR-F |
|---|---|
| Výrobce | Mechatronics |
| Popis | FAN AXIAL 92X38MM 230VAC TERM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UF92AM23-BTHR-F | Výrobce | Mechatronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 92X38MM 230VAC TERM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 38.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 230VAC | Ukončení | 2 Terminals |
| statický tlak | 0.320 in H2O (79.7 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 92mm L x 92mm H |
| Série | UF92A | RPM | 3300 RPM |
| Příkon (W) | 12.00W | Ostatní jména | 1570-1811 |
| Provozní teplota | -40 ~ 194°F (-40 ~ 90°C) | Hluk | 38.0 dB(A) |
| Materiál - Čepel | Metal | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Životnost @ Temp. | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.090A |