domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > AT24C02-10PC-2.7
AT24C02-10PC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AT24C02-10PC-2.7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AT24C02-10PC-2.7
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5810 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number AT24C02-10PC-2.7 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5810 pcs Datový list AT24C01A,0x,16
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 5ms
Napětí - Supply 2.7 V ~ 5.5 V Technika EEPROM
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 2Kb (256 x 8) Paměťové rozhraní I²C
Formát paměti EEPROM Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailní popis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frekvence hodin 400kHz