domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > AT89LP2052-20PU
AT89LP2052-20PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AT89LP2052-20PU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AT89LP2052-20PU
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number AT89LP2052-20PU Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 20-PDIP Rychlost 20MHz
Série 89LP RAM Size 256 x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 2KB (2K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tube
Paket / krabice 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ostatní jména AT89LP205220PU
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 15 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost - Detailní popis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP