domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > AT90S1200-12SC
AT90S1200-12SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AT90S1200-12SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AT90S1200-12SC
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5455 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number AT90S1200-12SC Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5455 pcs Datový list AT90S1200
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V
Dodavatel zařízení Package 20-SOIC Rychlost 12MHz
Série AVR® 90S RAM Size -
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 1KB (512 x 16)
Periferní zařízení POR, WDT Obal Tube
Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) oscilátor Type Internal
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet I / O 15
EEPROM Velikost 64 x 8 Detailní popis AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (512 x 16) FLASH 20-SOIC