domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > ATMEGA165-16AI
ATMEGA165-16AI
ATMEGA165-16AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATMEGA165-16AI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATMEGA165-16AI
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4758 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ATMEGA165-16AI Výrobce Micrel / Microchip Technology
Dostupné množství 4758 pcs Datový list ATMEGA165(V) CompleteATMEGA165(V) Summary
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (14x14) Rychlost 16MHz
Série AVR® ATmega RAM Size 1K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 16KB (8K x 16)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 64-TQFP oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 54
EEPROM Velikost 512 x 8 Detailní popis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)