domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > ATTINY12V-1PI
ATTINY12V-1PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATTINY12V-1PI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATTINY12V-1PI
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4191 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ATTINY12V-1PI Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4191 pcs Datový list ATTINY11/12 SummaryATTINY11,12 Datasheet
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Rychlost 1.2MHz
Série AVR® ATtiny RAM Size -
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 1KB (512 x 16)
Periferní zařízení POR, WDT Obal Tube
Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ostatní jména ATTINY12V1PI
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 6 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Velikost 64 x 8
Detailní popis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 1.2MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP datové převodníky -