DSC1001AL5-033.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001AL5-033.0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1001AL5-033.0000 |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 750 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | DSC1001AL5-033.0000 | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 64366 pcs | Datový list | DSC1001,3,4 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | DSC1001 | hodnocení | AEC-Q100 |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±10ppm | Frekvence | 33MHz |
| Detailní popis | 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 7.2mA |