domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > DSC1001CE2-027.0000
DSC1001CE2-027.0000
DSC1001CE2-027.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001CE2-027.0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DSC1001CE2-027.0000
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number DSC1001CE2-027.0000 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4628 pcs Datový list DSC1001,3,4
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série DSC1001 hodnocení AEC-Q100
Obal Tube Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup CMOS Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkce Standby (Power Down) Frekvenční stabilita ±25ppm
Frekvence 27MHz Detailní popis 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 7.2mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 15µA