DSC1001CI3-024.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001CI3-024.0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1001CI3-024.0000 |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DSC1001CI3-024.0000 | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 5398 pcs | Datový list | DSC1001,3,4 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | DSC1001 | hodnocení | AEC-Q100 |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 4-VDFN |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm | Frekvence | 24MHz |
| Detailní popis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN | Proud - Supply (Max) | 8mA |