DSC1001DI1-013.3333T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001DI1-013.3333T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1001DI1-013.3333T |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | OSC MEMS 13.3333MHZ CMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DSC1001DI1-013.3333T | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 13.3333MHZ CMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5311 pcs | Datový list | DSC1001,3,4 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Série | DSC1001 | hodnocení | AEC-Q100 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) | Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 13.3333MHz | Detailní popis | 13.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 6.3mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 15µA |