DSC1001DI1-024.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001DI1-024.0000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1001DI1-024.0000T |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | DSC1001DI1-024.0000T | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 88337 pcs | Datový list | DSC1001,3,4 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Série | DSC1001 | hodnocení | AEC-Q100 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS | Ostatní jména | DSC1001DI1-024.0000T-ND DSC1001DI1-024.0000TTR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) | Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 24MHz | Detailní popis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 6.3mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 15µA |