domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > DSC1001DI5-033.3330
DSC1001DI5-033.3330
DSC1001DI5-033.3330
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001DI5-033.3330 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DSC1001DI5-033.3330
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number DSC1001DI5-033.3330 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5485 pcs Datový list DSC1001,3,4
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série DSC1001 hodnocení AEC-Q100
Obal Tube Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup CMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkce Standby (Power Down) Frekvenční stabilita ±10ppm
Frekvence 33.333MHz Detailní popis 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 7.2mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 15µA