domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > DSC1001DI5-080.0000
DSC1001DI5-080.0000
DSC1001DI5-080.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1001DI5-080.0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DSC1001DI5-080.0000
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number DSC1001DI5-080.0000 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54480 pcs Datový list DSC1001,3,4
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.7 V ~ 3.6 V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série DSC1001 hodnocení AEC-Q100
Obal Tube Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup CMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±10ppm Frekvence 80MHz
Detailní popis 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 8.7mA