DSC1101DM2-024.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1101DM2-024.0000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1101DM2-024.0000T |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | MEMS OSCILLATOR, LOW POWER |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DSC1101DM2-024.0000T | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | MEMS OSCILLATOR, LOW POWER | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 5663 pcs | Datový list | DSC1101/21 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Série | DSC1101 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm | Frekvence | 24MHz |
| Detailní popis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 35mA |