DSC1121AI2-024.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1121AI2-024.0000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1121AI2-024.0000T |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | DSC1121AI2-024.0000T | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 68717 pcs | Datový list | DSC1,8yyy Top Marking SpecDSC1101/21 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | DSC1121 | hodnocení | AEC-Q100 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm | Frekvence | 24MHz |
| Detailní popis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad | Proud - Supply (Max) | 35mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 22mA | Základní rezonátor | MEMS |