DSC1122AI2-400.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSC1122AI2-400.0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSC1122AI2-400.0000 |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | OSC MEMS 400.000MHZ LVPECL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DSC1122AI2-400.0000 | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 400.000MHZ LVPECL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4595 pcs | Datový list | DSC1102,1122 DatasheetDSC1,8yyy Top Marking Spec |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | DSC1122 | hodnocení | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Výstup | LVPECL | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 400MHz | Detailní popis | 400MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Proud - Supply (Max) | 58mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 22mA |