MCP130-270DI/TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCP130-270DI/TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MCP130-270DI/TO |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92 |
Product parameter
| Part Number | MCP130-270DI/TO | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 172360 pcs | Datový list | Development Tools CatalogMCP120, 130 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Práh | 2.625V |
| Typ | Simple Reset/Power-On Reset | Dodavatel zařízení Package | TO-92-3 |
| Série | - | resetování Prodleva | 150 ms Minimum |
| resetovat | Active Low | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) | Výstup | Open Drain or Open Collector |
| Ostatní jména | MCP130270DITO | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |