MCP4142-103E/MS
MCP4142-103E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCP4142-103E/MS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MCP4142-103E/MS
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC DGTL SNGL 10K SPI 8MSOP
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number MCP4142-103E/MS Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC DGTL SNGL 10K SPI 8MSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92422 pcs Datový list MCP414x/416x/424x/426x
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerance ±20% Teplotní koeficient (typ) 150 ppm/°C
Kužel Linear Dodavatel zařízení Package 8-MSOP
Série WiperLock™ Odolnost - stěrače (Ohmy) (typ) 75
Odpor (Ohm) 10k Obal Tube
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet odboček 129 Počet okruhů 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhraní SPI Funkce -
Detailní popis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-MSOP Konfigurace Rheostat