MCP4641-502E/ST
MCP4641-502E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCP4641-502E/ST s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MCP4641-502E/ST
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC DGTL POT 5K 129TAPS 14-TSSOP
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number MCP4641-502E/ST Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC DGTL POT 5K 129TAPS 14-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69383 pcs Datový list MCP454x,456x,464x,466x
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerance ±20% Teplotní koeficient (typ) 150 ppm/°C
Kužel Linear Dodavatel zařízení Package 14-TSSOP
Série - Odolnost - stěrače (Ohmy) (typ) 75
Odpor (Ohm) 5k Obal Tube
Paket / krabice 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ostatní jména MCP4641502EST
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet odboček 129
Počet okruhů 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Typ paměti Non-Volatile Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní I²C
Funkce Selectable Address Detailní popis Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP