MIC37101-1.8BM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MIC37101-1.8BM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MIC37101-1.8BM |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 855 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MIC37101-1.8BM | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Odpojení napětí (Max) | 0.5V @ 1A |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.8V | Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 6V | Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - | Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PSRR | - | Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet regulátorů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-SOIC | Current - Výstup | 1A |