domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > MIC39300-1.8WT
MIC39300-1.8WT
MIC39300-1.8WT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MIC39300-1.8WT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MIC39300-1.8WT
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number MIC39300-1.8WT Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44604 pcs Datový list MIC39300-02
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 3A
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package TO-220-3
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 576-2307
MIC39300-1.8WT-ND
MIC3930018WT
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220-3
Current - Výstup 3A Ovládací prvky -