domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > MIC5206-3.1BMM
MIC5206-3.1BMM
MIC5206-3.1BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MIC5206-3.1BMM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MIC5206-3.1BMM
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 3.1V 150MA 8MSOP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 71787 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number MIC5206-3.1BMM Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 3.1V 150MA 8MSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 71787 pcs Datový list MIC5206
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.1V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package 8-MSOP
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Obal Tube Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA 8-MSOP Proud - Supply (Max) 2.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 150µA Current - Výstup 150mA