domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > PIC16F685-E/ML
PIC16F685-E/ML
PIC16F685-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PIC16F685-E/ML s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PIC16F685-E/ML
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
(v amerických dolarech)
455 pcs
Product parameter
Part Number PIC16F685-E/ML Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 20-QFN (4x4) Rychlost 20MHz
Série PIC® 16F RAM Size 256 x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 7KB (4K x 14)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tube
Paket / krabice 20-VFQFN Exposed Pad oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) Počet I / O 18
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 256 x 8
Detailní popis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4) datové převodníky A/D 12x10b