SST25WF080BT-40I/CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SST25WF080BT-40I/CS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SST25WF080BT-40I/CS |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8CSP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | SST25WF080BT-40I/CS | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8CSP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 86479 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napište čas cyklu - slovo, | 1ms |
| Napětí - Supply | 1.65 V ~ 1.95 V | Technika | FLASH |
| Dodavatel zařízení Package | 8-CSP | Série | SST25 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 8-UFBGA, CSPBGA |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 8Mb (1M x 8) | Paměťové rozhraní | SPI |
| Formát paměti | FLASH | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 40MHz 8-CSP |
| Frekvence hodin | 40MHz | Číslo základní části | SST25WF080 |