TS88915TVW70
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TS88915TVW70 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TS88915TVW70 |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC CLK DVR 8OUT PLL 70MHZ 28LCCC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TS88915TVW70 | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC CLK DVR 8OUT PLL 70MHZ 28LCCC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5717 pcs | Datový list | TS88915T |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-LDCC (11.43x11.43) | Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 2:8 | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 28-LCC | PLL | Yes |
| Výstup | CMOS, TTL | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Hlavní účel | CPU |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vstup | TTL |
| Frekvence - Max | 70MHz | Diferenciál - Vstup: Výstup | No/Yes |
| Číslo základní části | TS88915T |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TS8B-SQ(LF)(SN) - Výrobci:
JST - Popis:
CONN HEADER .100 SINGL R/A 8POS - Na skladě:
- Část#:
TS88915TVW100 - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC CLK BUF CPU 100MHZ 1CIRC - Na skladě:
4316
TS8GUSDC10_LIN_D - Výrobci:
UDOO - Popis:
PRELOADED 8GB MICROSD CARD - LIN - Na skladě:
TS884IDT - Výrobci:
STMicroelectronics - Popis:
IC COMPARATOR R-R 1.1V 14SOIC - Na skladě: