1.5KE110CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1.5KE110CA-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1.5KE110CA-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 94V 152V DO201AE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1.5KE110CA-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 94V 152V DO201AE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 265719 pcs | Datový list | 1.5KE6.8-550(C,A) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 94V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 152V | Napětí - porucha (Min) | 105V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-201AE |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | DO-201AE, Axial | Ostatní jména | 1.5KE110CA-TPMSCT |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Kapacitní @ Frekvence | - | Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základní části | 1.5KE | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
1.5KE110CA-E3/51 - Výrobci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Popis:
TVS DIODE 94V 152V 1.5KE - Na skladě:
91308
- Část#:
1.5KE110CAHB0G - Výrobci:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Popis:
TVS DIODE 94V 152V DO201 - Na skladě:
246911
1.5KE110CA - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
1.5KE110CA B0G - Výrobci: