1.5KE15A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1.5KE15A-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1.5KE15A-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1200 pcs | 2400 pcs | 6000 pcs | 12000 pcs | 30000 pcs |
Product parameter
| Part Number | 1.5KE15A-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 421449 pcs | Datový list | 1.5KE6.8-550(C,A) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 12.8V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 21.2V | Napětí - porucha (Min) | 14.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-201AE | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-201AE, Axial |
| Ostatní jména | 1.5KE15A-TPMSTR 15KE15ATP |
Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |