domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > 1.5KE39CA-TP
1.5KE39CA-TP
1.5KE39CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1.5KE39CA-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1.5KE39CA-TP
Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AE
(v amerických dolarech)
1200 pcs2400 pcs6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Part Number 1.5KE39CA-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 400671 pcs Datový list 1.5KE6.8-550(C,A)
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 33.3V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.9V Napětí - porucha (Min) 37.1V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-201AE
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-201AE, Axial Ostatní jména 1.5KE39CA-TPMSTR
15KE39CATP
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole