domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > 15KP22A-TP
15KP22A-TP
15KP22A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 15KP22A-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 15KP22A-TP
Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 22V 37.1V R-6
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number 15KP22A-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 22V 37.1V R-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17525 pcs Datový list 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 37.1V Napětí - porucha (Min) 24.4V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package R-6 Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 15000W (15kW)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice R6, Axial
Ostatní jména 15KP22A-TPTR
15KP22ATP
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)