3EZ39D5-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 3EZ39D5-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 3EZ39D5-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | DIODE ZENER 39V 3W DO15 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 3EZ39D5-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 39V 3W DO15 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 377353 pcs | Datový list | 3EZ5.1D5-75D5 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 39V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2V @ 200mA | Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-15 | Série | - |
| Power - Max | 3W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-204AC, DO-15, Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Impedance (Max) (ZZT) | 28 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 39V 3W ±5% Through Hole DO-15 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500nA @ 29.7V | Číslo základní části | 3EZ39 |