domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > 5KP90CA-TP
5KP90CA-TP
5KP90CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 5KP90CA-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 5KP90CA-TP
Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 90V 146V R-6
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number 5KP90CA-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis TVS DIODE 90V 146V R-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68046 pcs Datový list 5KP(5.0-250)A,CA
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 90V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V Napětí - porucha (Min) 100V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package R-6
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice R6, Axial Ostatní jména 5KP90CA-TPTR
5KP90CATP
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole