MD75S16M2-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MD75S16M2-BP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MD75S16M2-BP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | BRIDGE RECT 75A 1600V M2 PACK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Part Number | MD75S16M2-BP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | BRIDGE RECT 75A 1600V M2 PACK | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3786 pcs | Datový list | MD75SxxM2 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Peak Reverse (Max) | 1.6kV |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.6V @ 150A | Technika | Standard |
| Série | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Module | Ostatní jména | MD75S16M2-BPMS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Type | Three Phase |
| Detailní popis | Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 300µA @ 1600V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 75A |