MMBZ5250B-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMBZ5250B-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMBZ5250B-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | DIODE ZENER 20V 350MW SOT23 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MMBZ5250B-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 20V 350MW SOT23 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 20V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2V @ 100mA | Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23 | Série | - |
| Power - Max | 350mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Ostatní jména | MMBZ5250B-TPMSTR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 25 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100nA @ 15V |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MMBZ5250B_D87Z - Výrobci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Popis:
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 - Na skladě: