SK4200L-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SK4200L-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SK4200L-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 200V 4A DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | SK4200L-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 200V 4A DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 404666 pcs | Datový list | SK4200L |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 860mV @ 4A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V | Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 35ns | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC | Ostatní jména | SK4200L-TPMSTR SK4200LTP |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Type | Schottky |
| Detailní popis | Diode Schottky 200V 4A Surface Mount DO-214AB (SMC) | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500µA @ 200V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 4A | Kapacitní @ Vr, F | - |