SLD36CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SLD36CA-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SLD36CA-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V R-6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Part Number | SLD36CA-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V R-6 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 52084 pcs | Datový list | SLD10(C)A - SLD60(C)A |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 36V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 58.1V | Napětí - porucha (Min) | 40V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | R-6 |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 6000W (6kW) | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | R6, Axial | Ostatní jména | SLD36CA-TPMSCT |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 103A |