SMAJ30A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMAJ30A-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMAJ30A-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | SMAJ30A-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 753900 pcs | Datový list | SMAJ5.0 thru SMAJ440CA |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 30V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 48.4V | Napětí - porucha (Min) | 33.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Ostatní jména | SMAJ30A-TPMSTR SMAJ30ATP |
Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.3A | Kapacitní @ Frekvence | - |