SMF36A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMF36A-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMF36A-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL |
Product parameter
| Part Number | SMF36A-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 903531 pcs | Datový list | SMF5.0(C)A - SMF170(C)A |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 36V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 58.1V | Napětí - porucha (Min) | 40V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SOD-123FL | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 200W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | SOD-123F |
| Ostatní jména | SMF36A-TPMSTR | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 3.4A | Kapacitní @ Frekvence | - |