SMLJ12A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMLJ12A-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMLJ12A-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | SMLJ12A-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 169804 pcs | Datový list | SMLJ5.0-170(CA) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 12V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 19.9V | Napětí - porucha (Min) | 13.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 3000W (3kW) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Ostatní jména | SMLJ12A-TPMSTR SMLJ12ATP |
Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 150.6A | Kapacitní @ Frekvence | - |