SMLJ17CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMLJ17CA-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMLJ17CA-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SMLJ17CA-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 106016 pcs | Datový list | SMLJ5.0-170(CA) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 17V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 27.6V | Napětí - porucha (Min) | 18.9V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 3000W (3kW) | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC | Ostatní jména | SMLJ17CA-TPMSDKR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 106.6A |