UF4006-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UF4006-TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UF4006-TP |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Popis | DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UF4006-TP | Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5369 pcs | Datový list | UF4001 - UF4007 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.7V @ 40V |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 800V | Dodavatel zařízení Package | DO-41 |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 75ns | Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Diode Type | Standard | Detailní popis | Diode Standard 800V 1A Through Hole DO-41 |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1A | Kapacitní @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UF4006 R1G - Výrobci:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Popis:
DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL - Na skladě: