1N5938AP/TR8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1N5938AP/TR8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1N5938AP/TR8 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | DIODE ZENER 36V 1.5W DO204AL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1N5938AP/TR8 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 36V 1.5W DO204AL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 72912 pcs | Datový list | 1N5913BG-1N5956BG |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 36V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2V @ 200mA | Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-204AL (DO-41) | Série | - |
| Power - Max | 1.5W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedance (Max) (ZZT) | 38 Ohms |
| Detailní popis | Zener Diode 36V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 1µA @ 27.4V |