2282500-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2282500-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2282500-R |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2282500-R | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 3445 pcs | Datový list | 2282x00-R |
| Kategorie | Počítače, kancelář - komponenty, příslušenství | Specifikace | 500mm |
| Série | - | Stav RoHS | RoHS Compliant |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
228226-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM - Na skladě:
- Část#:
228216-1 - Výrobci:
CONN SMB RCPT STR 50 OHM SOLDER - Na skladě:
ECON II HDR ASSY 50 POS - Na skladě:
533
CONN BNC TWIN RCPT STR SOLDER - Na skladě:
CONN SMB JACK STR 50 OHM CRIMP - Na skladě:
Phoenix Contact - Popis:
I/O MODULE RACK 4 CHANNEL - Na skladě:
644
CONN HEADER 55POS R/A GOLD - Na skladě:
4259