2EZ62D2/TR8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2EZ62D2/TR8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2EZ62D2/TR8 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2EZ62D2/TR8 | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 54029 pcs | Datový list | 2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Izolace | 60 Ohm |
| Napětí - Rozdělení | DO-204AL (DO-41) | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Power - Max | 2W |
| Polarizace | DO-204AL, DO-41, Axial | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 2EZ62D2/TR8 |
| Impedance (Max) (ZZT) | 62V | Rozšířený popis | Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±2% | Konfigurace dioda | 500nA @ 47.1V |
| Popis | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 1.2V @ 200mA |