5KP28AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 5KP28AE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5KP28AE3/TR13 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 28V 45.4V P600 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 5KP28AE3/TR13 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 28V 45.4V P600 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 50775 pcs | Datový list | 5KP5.0-5KP250CA,e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 28V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 45.4V | Napětí - porucha (Min) | 31.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | P600 | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 5000W (5kW) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | P600, Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 110A | Kapacitní @ Frekvence | - |