APT9F100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APT9F100B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APT9F100B |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | MOSFET N-CH 1000V 9A TO-247 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 120 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | APT9F100B | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET N-CH 1000V 9A TO-247 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 17760 pcs | Datový list | Power Products CatalogAPT9F100B/S |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±30V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-247 [B] | Série | POWER MOS 8™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 1.6 Ohm @ 5A, 10V | Ztráta energie (Max) | 337W (Tc) |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-247-3 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 2606pF @ 25V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 80nC @ 10V | Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 1000V | Detailní popis | N-Channel 1000V 9A (Tc) 337W (Tc) Through Hole TO-247 [B] |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 9A (Tc) |