APTGF75DA60D1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGF75DA60D1G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGF75DA60D1G |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | IGBT 600V 100A 355W D1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | APTGF75DA60D1G | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | IGBT 600V 100A 355W D1 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4955 pcs | Datový list | APTGF75DA60D1 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 600V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.45V @ 15V, 75A | Dodavatel zařízení Package | D1 |
| Série | - | Power - Max | 355W |
| Paket / krabice | D1 | Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC termistor | No | Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 3.3nF @ 25V | Vstup | Standard |
| Typ IGBT | NPT | Detailní popis | IGBT Module NPT Single 600V 100A 355W Chassis Mount D1 |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500µA | Proud - Collector (Ic) (Max) | 100A |