APTGF90DA60TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGF90DA60TG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGF90DA60TG |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | IGBT 600V 110A 416W SP4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | APTGF90DA60TG | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | IGBT 600V 110A 416W SP4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4144 pcs | Datový list | APTGF90DA60TG |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 600V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.5V @ 15V, 90A | Dodavatel zařízení Package | SP4 |
| Série | - | Power - Max | 416W |
| Paket / krabice | SP4 | Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC termistor | Yes | Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 4.3nF @ 25V | Vstup | Standard |
| Typ IGBT | NPT | Detailní popis | IGBT Module NPT Single 600V 110A 416W Chassis Mount SP4 |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 250µA | Proud - Collector (Ic) (Max) | 110A |